Naszyjnik "Clover" z Kolekcji Touch
Wprowadź do swojej stylizacji odrobinę radości i wyrazistości z naszyjnikiem "Clover" z naszej wyjątkowej kolekcji Touch. Ten krótki, ręcznie wykonany naszyjnik, stworzony z najwyższej jakości szklanych japońskich i czeskich koralików oraz kamyczków naturalnych, zawieszonych na niezwykle trwałej stalowej lince jubilerskiej, łączy w sobie prostotę i elegancję, dodając Twojej garderobie wyjątkowego blasku i charakteru.
Materiał: Naszyjnik "Clover" został wykonany z najwyższej jakości szklanych koralików japońskich i czeskich oraz kamieni naturalnych. Każdy koralik jest starannie dobrany, tworząc harmonijną i kolorową kompozycję, która przyciąga wzrok i dodaje Twojej stylizacji wyjątkowego uroku. Zapięcie ze stali szlachetnej.
Kolory: Naszyjnik "Clover" zachwyca swoją wielokolorową paletą, która emanuje radością i pozytywną energią. Te żywe kolory wprowadzają do Twojej stylizacji odrobinę świeżości i blasku, idealne na każdą okazję – od codziennych wyjść po wieczorne spotkania.
Długość: Około 40 cm – krótki naszyjnik, który subtelnie podkreśla elegancję i dodaje wyrafinowania. Doskonały do noszenia samodzielnie lub w połączeniu z dłuższymi naszyjnikami, aby stworzyć modny, warstwowy efekt.
Parametry:
Kolor:
Srebrny, Szary, Zielony, Niebieski, Fioletowy, Wielokolorowe
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.